ВСЕ МАГАЗИНЫ

Ваги Xiaomi Smart Scales 2

Ваги Xiaomi Smart Scales 2
999 грн.

Товар в ограниченном количестве

Смотреть в другом магазине

  • Производитель Mi

Описание и характеристики

Зміни маси тіла має важливе значення для кожної людини. Mi Smart Scales 2 - це унікальні ваги, які дозволять вам визначати BMI - індекс маси тіла, за допомогою застосування в конструкції пристрою - електродів зі сталі 304L. З цими вагами Ви зможете аналізувати до 10 різних показників вашого тіла (загальна вага, відсоток рідини в вашому організмі, відсоток м'язової та жирової маси і т.ін.). Mi Smart Scales 2 - ваги вашої мрії! Запобіжні заходи. При вимірюванні показників вашого організму, через біоелектричний аналізатор опору тіла проходить дуже слабкий електричний сигнал, який не відчувається та безпечний для людей. В якості запобіжного заходу особи з кардіостимуляторами, електрокардіографами і/або іншими медичними пристроями, імплантованими в тіло, що використовуються для забезпечення життєзабезпечення, не повинні використовувати ваги безпосередньо. Будь ласка, надягайте тапочки, перед тим як будете зважуватися, ваги передають дуже слабкий електричний струм при вимірюванні статистики тіла, і це може вплинути на інший пристрій. Вагітні жінки. Будь ласка, надягніть тапочки перед процесом зважування, щоб зважити себе, якщо ви вагітні. Через ваш особливий фізичний стан на вагах буде відображатися тільки вага. Спортсмени та фітнес-тренери. У спортсменів різні типи статури. Ваги тільки з електродами, які розміщуються в області ніг недооцінюють жирову тканину тіла у людей зі значною кількістю жиру в організмі та переоцінюють його у більш худорлявих людей. Вік до 18 років. Для молодих людей віком до 18 років доступний тільки показник ваги, тому що вони ростуть занадто швидко, і їх дані тіла змінюються занадто часто. Не рекомендується використовувати вагітним жінкам і особам з кардіостимулятором!

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Ваги Xiaomi Smart Scales 2" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 03.08.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Датчик витіку газу Mi Home (Mijia) Honeywell Gas Alarm Подножка для велосипедов Black Лонгслів Xiaomi Runmi 90 points long sleeve Blue S Датчик Mi Home (Mijia) Temperature and Humidity Sensor (YTC4018CN)

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]