ВСЕ МАГАЗИНЫ

Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитниці для Xiaomi Redmi 7 Violet (106608) Epik

  • Производитель Epik
  • В наличии
  • Быстрая доставка

Подробнее

Описание и характеристики

Яскравий та барвистий чохол книжка з візитницею Wallet Glossy, виконаний з якісних матеріалів PU-шкіри і силікону. Дані матеріали мають високі показники еластичності та зносостійкості. Вони надійно захистять ваш девайс від можливих механічних пошкоджень. Властивості: розрахований на тривале використання; виключається деформування або вицвітання матеріалу; зносостійкість та пилонепроникність; стійкість до подряпин та потертостей; не рветься; не ламається; не залишаються сліди від відбитків пальців і плями; не ковзає в руках і на поверхнях; забезпечується повноцінний захист екрану та корпусу при падінні; надійно фіксує смартфон за допомогою силіконової накладки і магнітної застібки; спритно трансформується в стійку підставку; розмовляючи по смартфону, не потрібно тримати обкладинку відкритою (під динамік передбачений виріз); вбудована візитниця з 3 слотами для пластикових карт і одним відділенням для грошей; швидка установка та видалення.

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитниці для Xiaomi Redmi 7 Violet (106608)" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 11.08.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi 7 Pink (106606) Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi 7 Red (106605) Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi 7 Turquoise (106603) Розумна зубна електрощітки Xiaomi Oclean One Air Electric Toothbrush Blue International Edition

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]