ВСЕ МАГАЗИНЫ

Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s Фіолетовий (106635) Epik

  • Производитель Epik
  • В наличии
  • Быстрая доставка

Подробнее

Описание и характеристики

Властивості Розрахований на тривале використання Виключається деформація та вицвітання матеріалу. Зносостійкість і пилонепроникність Стійкість до подряпин і потертостей Не рветься Не ламається Не залишаються сліди від відбитків пальців і плями Не ковзає в руках і на поверхнях Забезпечується повноцінний захист екрану і корпусу при падінні Надійно фіксує смартфон за допомогою силіконової накладки і магнітної застібки Спритно трансформується в стійку підставку Розмовляючи по телефону, не потрібно тримати обкладинку відкритою (під динамік передбачений виріз) Вбудована візитниця з 3 слотами для пластикових карт і одним відділенням для грошей Швидка установка і видалення

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s Фіолетовий (106635)" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 03.08.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s Червоний (106632) Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi K20 / K20 Pro / Mi9T / Mi9T Pro Чорний (106623) Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi K20 / K20 Pro / Mi9T / Mi9T Pro Фіолетовий (106622) Чохол (книжка) Wallet Glossy з візитницею для Xiaomi Redmi K20 / K20 Pro / Mi9T / Mi9T Pro Темно-червоний (106621)

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]