ВСЕ МАГАЗИНЫ

Розумний Штопор Xiaomi Circle Joy Electric Wine Bottle Opener Black / Red CJ-EKPQ02

799 грн.
  • Производитель Circle Joy
  • В наличии
  • Быстрая доставка

Подробнее

Описание и характеристики

Автоматичне відкупорювання пляшки з вином Circle Joy Electric Wine Bottle Opener - автоматичний штопор, який досить прикласти до пляшки і він з легкістю «витягне» з неї щільно зафіксовану пробку. Прогресивна начинка Цей штопор має потужний мотор зі швидкістю роботи до 16 тисяч об / сек. Завдяки такій прогресивній начинці, він з легкістю справляється зі своїм завданням. Кнопка реверсу І це ще не все. На верхівці виробу розташована «прихована» кнопка реверсу, що дозволяє вивільнити штопор від пробки. Сталевий корпус і стильний дизайн Корпус автоматичного штопора Circle Joy виготовлений з міцної нержавіючої сталі 304 марки, приємно лежить в руці, а матова текстура надає пристрою нотки витонченості.

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Розумний Штопор Xiaomi Circle Joy Electric Wine Bottle Opener Black / Red CJ-EKPQ02" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 11.08.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4 Black EU/CE Ручний відпарювач одягу Xiaomi Deerma White DEM-HS006 Лампа Xiaomi Mi LED Smart Bulb (White and Color) MJDP02YL Стопор для вина Xiaomi Circle Joy Mini Stopper CJ-JS01 Silver

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]