ВСЕ МАГАЗИНЫ

Ручний пилосос Xiaomi JIMMY Mites portable vacuum cleaner White (JV11)

2 499 грн.
  • Производитель JIMMY
  • В наличии
  • Быстрая доставка

Подробнее

Описание и характеристики

Швидке видалення забруднень та постільних кліщів З мініатюрним пилососом JIMMY прибирання стане більш легкою, швидкою та невимушеною. З ним ви зможете швидко "позбутися" від пилу, постільних кліщів і хвороботворних бактерій, які є причиною виникнення алергії. Завдяки двигуну потужністю 450 Вт, який обертає турбіну зі швидкістю 14000 об/хв, а також різноманітності насадок - він здатний очистити від пилу і сміття будь-які підлогові покриття, стіни та інші поверхні у вашому будинку. УФ-обробка Крім того, пилосос забезпечує профілактичну обробку поверхні виробу за допомогою УФ-випромінювання, яке дозволяє добитися повної дезінфекції протягом декількох хвилин. Тиха робота Варто відзначити досить компактні габарити та досить тиху роботу пилососа - 78 дБ, тому ви можете не турбуватися, що розбудите свою дитину, яка відпочиває в сусідній кімнаті.

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Ручний пилосос Xiaomi JIMMY Mites portable vacuum cleaner White (JV11)" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 03.08.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Туалетна вода Xiaomi Voronin Sport 50 мл Туалетна вода Xiaomi Voronin Classic 50 мл Туалетна вода Xiaomi Voronin Classic 100 мл Туалетна вода Xiaomi Voronin Sport 100 мл

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]