ВСЕ МАГАЗИНЫ

Настільна лампа Xiaomi Philips ZhiRui Bedside Lamp White MUE4082RT

1 699 грн.
  • Производитель Philips
  • В наличии
  • Быстрая доставка

Подробнее

Описание и характеристики

Спільна розробка MiJia і Philips Приліжкова лампа ZhiRui Bedside Lamp - спільна розробка Philips і MiJia, яка поєднує в собі цілий комплекс інноваційних технологій. Лампа являє собою багатофункціональний нічник, який позбавлений шкідливого для очей блакитного світіння і пропонує різні налаштування яскравості, вибір різних сценаріїв освітлення, режими, які допомагають заснути та прокинутися. Інтуїтивно зрозуміле управління Управління лампою може здійснюватися за допомогою: обертання плафона, одночасного повороту з натисканням для коригування типу світіння, одного дотику для включення/відключення лампи, подвійним кліком для зміни температури світіння, тривалим натисканням для запуску режиму нічника, а також за допомогою смартфона. Максимально затишна атмосфера для сну або свята Philips Mijia ZhiRui Bedside Lamp дозволить створити максимально затишну домашню атмосферу і підібрати оптимальну колірну температуру для відпочинку, читання, романтичної вечері або свята в колі сім'ї. Автоматичне відключення та інноваційна функція будильника Ще однією приємною особливістю прикроватной лампи ZhiRui, є функція автоматичного відключення, через 15 хвилин після того як заснув користувач. А також, лампа може використовуватися в якості будильника: лампа за 15 хвилин до підйому включиться і поступово буде "підсилювати" інтенсивність світіння.

Доставка

Заказанный товар отправляем транспортными компаниями до пунктов выдачи в вашем городе, либо курьером по указанному адресу. Не забудьте правильно указать полный точный адрес доставки.

Отзывы

Рекомендуем ознакомиться с отзывами о "Настільна лампа Xiaomi Philips ZhiRui Bedside Lamp White MUE4082RT" перед заказом. Также после покупки обязательно отпишитесь о качестве товара. Нам важно знать ваше мнение.

Написать отзыв

Актуальность: 21.09.2020

Рекомендуем:

Смотрите еще:

Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland TSA-lock Suitcase 20 Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland TSA-lock Suitcase 20 Валіза Xiaomi Ninetygo Iceland TSA-lock Suitcase 20 Ліхтарик Xiaomi BEEBEST Zoom Flashlight Black

Смотрите в интернет-магазинах:

Выберите ваш город: [ X ]